Odkurzacze piorace

Odkurzacze piorące to profesjonalne urządzenia łączące w sobie cechy odkurzacza oraz urządzenia do prania i czyszczenia tapicerek, wykładzin czy dywanów. Dzięki systemowy iniekcji/ekstrakcji sprzęt pozwala sprawnie oczyścić dowolną powierzchnię. Odkurzacze piorące mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w hotelach, szpitalach, sklepach czy laboratoriach. Urządzenia doskonale sprawdzają się także podczas mycia auta.


Zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych w wypożyczalnia odkurzaczy piorących Szczecin

 

Cennik:

Nazwa 
Odkurzacz piorący Mistral

Okres wynajmu

Cena za dobę 

 1-3 dni

70,00 zł Dostawa oraz odbiór w cenie.

 4-6 dni 

50,00 zł Dostawa oraz odbiór w cenie.

 pow. 6 dni

40,00 zł Dostawa oraz odbiór w cenie.
Kaucja 
300,00 zł
Przezanczenie
Odkurzacz piorący LAVA łączyw sobie cechy wysokiej klasy odkurzacza i urządzenia do prania i czyszczenia tapicerki samochodowej, meblowej, czy dywanów i wykładzin. Posiada kompletny zestaw akcesoriów. Idealny do zastosowań w domu, biurze, hotelu, warsztacie, czy myjni samochodowej.
Instrukcja obsługi  Mistral - kliknij tutaj.
Transport W cenie.


W naszej ofercie mogą Państwo również zakupić środki piorące niezbędne do czyszczenia i prania tapicerki, dywanów. Poniżej opis.

Merida Fatex Plus + Środek do usuwania uporczywego brudu, polecany do prania mocno zabrudzonych dywanów, wykładzin, tapicerek saochodowych, dozownie - do 100 ml na zbiornik detergentu.

Merida Tapenex Plus + Środek do prania metodą ekstrakcyjną mebli tapicerowanych o standardowym zabrudzeniu, bardzo bezpieczny, bez zapachu, bezbarwny, dozownanie do 200 ml na zbiornik detergentu.

Merida Antismel Plus + Środek zalecany przy czyszczeniu i praniu tapicerki, która została zabrudzona przez zwierzę lub artykułami spożywczymi. Doskonale rozbija i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odory. Można połaczyć np. z Merida Fatex Plus +, dozowanie do 100 ml na zbiornik detergentu.

 

Zasady wynajmu na przykładzie wypożyczenia na jedną dobę:

1. Umowa wynajmu, w celu jej wypełnienia niezbędny jest dokument tożsamości, na podstawie, którego wypałniamy umowę.

2. Wpłata kaucji w wysokości 300,00 zł brutto. 

3. Szkolenie/instrukcja jak obsługiwać odkurzacz piorący oraz metody prania w zależności od potrzeb klienta.

4. Dobór środków piorących dla klientów, którzy są zainteresowni naszymi produktami.

5. Okres wynajmu. Jeśli wypożepczenia odkurzacza następuje o godzinie 12.00 to od tej godziny (przy założeniu jednej doby) klient ma 24 godziny na zwrot urządzenia.

 


INSTRUKCJA OBSŁUGI ODKURZACZA PIORĄCEGO MISTRAL - kliknij tutaj.