Grupa KA Szorowarka Numatic

 

Szorowarka jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do gruntownego czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin. Zapenia cichą i niezawodną pracę. Doskonale sprawdza się przy czyszceniu mocno zabrudzonych powierzchni np. garażu oraz usuwaniu powłok polimerowych.

 

Cennik:

Nazwa 
Numatic NPR1515
Zdjęcie 

 Grupa KA Szorowarka Numatic NPR1515

Okres wynajmu

Cena za dobę 

 1-3 dni

110,00 zł

 4-6 dni 

100,00 zł

 pow. 6 dni

90,00 zł
Kaucja 
900,00 zł
Przezanczenie

Szorowark jednotarczowa przeznaczona przeznaczona do gruntownego czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin. Zapewnia cichą i niezawodną pracę. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu mocno zabrudzonych powieżchni np. garażu oraz usuwaniu powłok polimerowych.

Transport 25,00 zł

 

W naszej ofercie mogą Państwo również zakupić środki niezbędne do gruntownego czyszczenia mocno zabrudzonych powirzchni lub produkty do usuwania powłok polimerowych. Poniżej opis.

Merida Fatex Plus + Środek do usuwania uporczywego brudu, polecany do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni, dozownie - do 1000 ml na zbiornik detergentu.

 

Zasady wynajmu na przykładzie wypożyczenia na jedną dobę:

1. Umowa wynajmu, w celu jej wypełnienia niezbędny jestDOKUMENT tożsamości, na podstawie, którego wypałniamy umowę.

2. Wpłata kaucji w wysokości 900,00 złBRUTTO

3. Szkolenie/instrukcja jak obsługiwać szorowarkę.

4. Dobór środków myjąco-czyszczących dla klientów, którzy są zainteresowni naszymi produktami.

5. Okres wynajmu. Jeśli wypożyczenia następuje o godzinie 12.00 to od tej godziny (przy założeniu jednej doby) klient ma 24 godziny na zwrot urządzenia.

6. Rozliczeniu odbywa się w momencie zwrotu. Od wpłaconej kaucji odliczany jest koszt wynajmu plus ewentualnie środki piorące i rónica jest wydana klientowi. Do każdego wynajmu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.